Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

RAM® Mounts opracowuje pierwszą na świecie magistralę CAN przechowującą nieprzetworzone dane ciężarówki bezpośrednio na tablecie

RAM® Mounts opracowuje pierwszą na świecie magistralę CAN przechowującą nieprzetworzone dane ciężarówki bezpośrednio na tablecie

RAM® Mounts, wiodący dostawca wytrzymałych systemów montażowych, z dumą ogłasza wprowadzenie na rynek opatentowanej przez RAM® Mounts magistrali GDS® CAN Bus, pierwszej w branży wiązki magistrali CAN Bus, która przekazuje zarówno zasilanie, jak i nieprzetworzone dane ciężarówki bezpośrednio do urządzenia. To innowacyjne rozwiązanie pozwala użytkownikom ominąć potrzebę pośrednich jednostek telematycznych i usług subskrypcyjnych oraz wykorzystać oprogramowanie innych firm lub opracować własne aplikacje, zapewniając niezrównaną elastyczność i kontrolę nad danymi pojazdu. 


Jeśli nie jesteś zaznajomiony z technologią Controller Area Network (CAN Bus) i chcesz zdobyć podstawową wiedzę, możesz dowiedzieć się więcej o pochodzeniu i zaletach magistrali CAN tutaj.


Jak działa GDS® Can Bus


W przeciwieństwie do tradycyjnych systemów CAN Bus, które opierają się na modelu opartym na subskrypcji, oczekująca na opatentowanie magistrala GDS® CAN Bus oferuje usprawnioną i opłacalną alternatywę. Tradycyjne systemy magistrali CAN obejmują złożony proces, w którym nieprzetworzone dane ciężarówki są wysyłane do jednostki telematycznej, przesyłane do serwera internetowego za pośrednictwem połączenia sieci komórkowej, a następnie przesyłane do interfejsu użytkownika ciężarówki. Wiąże się to nie tylko z bieżącymi opłatami abonamentowymi, ale także wprowadza potencjalne opóźnienia i problemy z integralnością danych.


Zgłoszona do opatentowania magistrala CAN GDS® usprawnia proces pobierania danych i zwiększa komfort pracy kierowcy:

Bezpośrednie przechowywanie danych: Przechwytuje dane ciężarówki w formacie RAW i zapisuje je bezpośrednio na tablecie, zapewniając natychmiastowy dostęp i kontrolę.

Kompatybilność z otwartym oprogramowaniem: Umożliwia firmom wybór preferowanego oprogramowania innych firm lub tworzenie własnych aplikacji, promując innowacje i dostosowywanie.

Efektywność kosztowa: Zapewnia możliwość rezygnacji z usługi opartej na subskrypcji w celu zmniejszenia długoterminowych kosztów i uproszczenia zarządzania danymi.

Zintegrowane zasilanie: Zamiast zmuszać sterowniki do wyboru między zasilaniem a danymi, oczekująca na opatentowanie magistrala GDS® CAN Bus zapewnia zasilanie wraz z transferem danych za pośrednictwem złącza USB-C.

Oczekująca na opatentowanie magistrala GDS® CAN firmy RAM® Mount płynnie integruje się ze stacjami dokującymi GDS® Vehicle Dock, zapewniając bezpieczną i niezawodną instalację w każdym środowisku pojazdu. Jest również dostępny w dwóch unikalnych konfiguracjach, aby zaspokoić potrzeby różnych typów pojazdów: złącze FMS i złącze 9-pinowe. Opcje te zapewniają kompatybilność z szeroką gamą samochodów ciężarowych, umożliwiając firmom wybór tego, który najlepiej odpowiada specyficznym wymaganiom ich pojazdu. Dzięki temu nowemu produktowi GDS® Technology™ nadal wyznacza standardy innowacji w branży, zapewniając solidne i elastyczne rozwiązania, które spełniają zmieniające się wymagania nowoczesnego transportu.


Aby uzyskać więcej informacji na temat zgłoszonej do opatentowania magistrali GDS® CAN Bus i zapoznać się z pełną ofertą GDS® Ecosystem™, odwiedź stronę www.rammount.com /pages/gds-tech.


GDS® Can Bus firmy RAM® Mount jest zgłoszony do opatentowania. Aby zobaczyć wszystkie patenty i znaki towarowe, odwiedź stronę www.rammount.com/IP.

Dowiedz się więcej o GDS® CAN Bus

Magistrala CAN GDS® ze złączem FMS

GDS® CAN Bus z 9-stykowym złączem

Eksperci do twojej dyspozycji

Robert Górecki Dyrektor Handlowy - Polska
Telefon: 660 768 200
Ida Goźlińska Key Account Manager B2B Poland
Telefon: 666 991 775
pixel