Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

RAM X-Grip

RAM® X-Grip®

Sprężynowy uchwyt RAM® X-Grip® rozszerza się i kurczy, zapewniając idealne dopasowanie do urządzenia. Wykonany z wytrzymałego kompozytu i stali nierdzewnej, ten popularny uchwyt na telefon* i tablet jest kompatybilny z szeroką gamą podstaw montażowych RAM®. Uchwyt RAM® X-Grip®, dostępny dla telefonów wszystkich rozmiarów i tabletów o przekątnej od 7" do 12", zabezpiecza urządzenie, zachowując jego pełną funkcjonalność i dostępność. Bez względu na to, z jaką podstawą montażową sparujesz RAM® X-Grip®, technologia kulowa i gniazdowa RAM® pozwala na niemal nieskończoną regulację.

Funkcje

Zbudowany przy użyciu wytrzymałych kompozytów i stali nierdzewnej, RAM® X-Grip® posiada również pokryte gumą uchwyty do solidnego mocowania urządzeń. To wszechstronne mocowanie urządzenia jest kompatybilne z szeroką gamą ramion i podstaw montażowych RAM®, dzięki czemu możesz zabrać swoje ulubione urządzenie niemal wszędzie.

RAM® Tough-Charge™ z technologią X-Grip®

RAM® Tough-Charge™ z technologią X-Grip® to pierwsza na świecie opatentowana, uniwersalna wodoodporna podstawka do bezprzewodowego ładowania telefonów. Zaprojektowana ze sprężynową technologią RAM® X-Grip®, ta podstawka ma dobrze znaną konstrukcję "X", która rozszerza się i kurczy, aby zabezpieczyć prawie każdy telefon, jednocześnie korzystając z bezprzewodowego ładowania telefonu kompatybilnego z Qi do 10W. Opcjonalna podpórka pozwala ustawić telefon w idealnej pozycji, wyrównując cewki ładowania bezprzewodowego.

Uchwyty na telefon

Pasujący do telefonów wszystkich rozmiarów, RAM® X-Grip® utrzymuje urządzenie w uchwycie. Dzięki systemowi kulek i gniazd RAM®, ten uchwyt na telefon pozwala na niemal nieskończoną regulację, dzięki czemu można uzyskać idealny kąt widzenia. Wystarczy obrócić pokrętło, aby szybko przenieść RAM® X-Grip® do innego zastosowania montażowego.

Uchwyty do tabletów

RAM® X-Grip® dla tabletów dodaje cztery dodatkowe uchwyty pokryte gumą, dzięki czemu urządzenia o rozmiarach od 7" do 12" są bezpieczne i łatwo dostępne. System kulek i gniazd RAM® pozwala na niemal nieskończoną regulację, a także tłumi wstrząsy i wibracje, pomagając zmniejszyć wibracje w najbardziej ekstremalnych środowiskach.

Akcesoria

Do zastosowań zewnętrznych, w których nadmierny wiatr i siła grawitacji mogą powodować ruch urządzenia, zalecana jest uwięź RAM® X-Grip®. Wykonana z wytrzymałego materiału elastomerowego, ta bezpieczna uwięź zapewnia bezpieczeństwo i spokój dla telefonów i tabletów o przekątnej do 8 cali. Dostępne są również wymienne uchwyty pokryte gumą.

pixel