Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Samsung Galaxy Tab Active5

Samsung Galaxy Tab Active5

Przedstawiamy nowe stacje dokujące dla Samsung Galaxy Tab Active5 od RAM® Mounts i GDS® Tech™. Skonfiguruj swoją stację dokującą RAM® lub skorzystaj z ultrawytrzymałego i niezawodnego systemu IntelliSkin® do pracy w trudniejszych warunkach.

Zasilane doki RAM®

Te dopasowane do kształtu Samsunga Galaxy Tab Active5 samochodowe stacje dokujące wykorzystują ładowanie pogo pin z konfigurowalnymi opcjami złączy, w tym tylko zasilanie, zasilanie + obsługa urządzeń peryferyjnych USB-A, opcje blokowania i inne. Wszystkie uchwyty wygodnie łączą się z podwójnym systemem kulowym i gniazdowym RAM® Mount, zapewniając szeroką gamę konfigurowalnych opcji montażu.

Niskoprofilowe stacje dokujące z zasilaniem RAM

Nasze niskoprofilowe stacje dokujące mają taką samą konstrukcję, jak obecna oferta RAM® dla tabletów Active5, tylko są smuklejsze i mają głębokość 2,28 cala oraz metalową płytkę wzmacniającą, dzięki czemu zajmują mniej miejsca.

System IntelliSkin® dla tabletów Tab Active5

System IntelliSkin® to ultrawytrzymałe i niezawodne rozwiązanie dokujące stworzone z myślą o długowieczności połączeń. Dzięki wojskowemu rękawowi chroniącemu przed upadkiem i wbudowanemu złączu USB-C, IntelliSkin® chroni najważniejszą część urządzenia - port USB Type-C. To wbudowane złącze konwertuje USB-C na płaskie styki pogo pad na zewnątrz IntelliSkin®, które są łatwe do czyszczenia i chronią port USB-C przed brudem i zanieczyszczeniami. Sparuj z szeroką gamą stacji dokujących GDS® Docks™, aby w pełni wykorzystać możliwości urządzenia.

Stacjonarne stacje ładujące

Ta 6-portowa biurkowa stacja ładująca RAM® została zaprojektowana specjalnie do obsługi do sześciu tabletów Samsung Galaxy Tab Active5, Tab Active3 lub Tab Active4 Pro w celu jednoczesnego ładowania. Te biurkowe stacje dokujące zmniejszają ilość kabli ładujących potrzebnych do ładowania każdego urządzenia, konsolidując zasilanie za pomocą jednego kabla i zapewniając każdemu tabletowi Samsung własną zatokę ładującą, aby zmniejszyć bałagan.

pixel