Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

GDS Tech for Apple

GDS® Tech™ dla Apple

Przenieś swoje urządzenie Apple na wyższy poziom dzięki GDS® Tech™ i IntelliSkin®, pierwszorzędnemu ekosystemowi montażowemu dla przedsiębiorstw, który zapewni ochronę, łączność i ładowanie iPhone'a lub iPada przez cały dzień pracy. Dzięki szybszemu ładowaniu, zwiększonej niezawodności i ergonomicznym akcesoriom, które zapewniają wzrost wydajności pracy. Odkryj wszystkie korzyści płynące z przejścia na GDS® Tech™ for Apple

Szybkie i wygodne ładowanie

Dzięki uaktualnieniu do systemu GDS® Tech™ i IntelliSkin®, urządzenia będą ładowane do 30% szybciej po sparowaniu z kompatybilnymi ładowarkami. Wbudowana technologia pogo pin pozwala na łatwy przepływ pracy bez grzebania się z przewodami - wystarczy zadokować urządzenie owinięte IntelliSkin®, aby je naładować.

Niezawodne połączenie, solidna ochrona

Każde etui IntelliSkin® jest zbudowane tak, aby chronić urządzenie za pomocą miękkiej, pochłaniającej wstrząsy gumy z wewnętrznym złączem USB-C, które chroni urządzenie i jego główny port. Konstrukcja ta przekształca punkt połączenia w płaskie styki dokujące typu pogo pad, które są łatwe do czyszczenia.

Wieloportowe ładowanie

Gdy urządzenie nie jest używane, można naładować do sześciu urządzeń Apple z obudową IntelliSkin® za pomocą jednej wieloportowej stacji dokującej. Alternatywna opcja obejmuje indywidualne porty RJ45 do przesyłania aktualizacji przez połączenie Ethernet.

Modułowy montaż i gotowe akcesoria

Każda stacja dokująca jest wyposażona w 2-otworowy wzór montażowy umożliwiający odblokowanie setek komponentów montażowych RAM®, dzięki czemu można dostosować uchwyt do własnych potrzeb i środowiska.

Dowiedz się więcej z katalogów

Nie wiesz od czego zacząć? Przejrzyj katalog Apple, aby uzyskać kompleksowy przegląd pełnej linii produktów RAM® i GDS® dostępnych dla iPadów i iPhone'ów. Alternatywnie, zanurz się w świecie GDS® Tech™ i dowiedz się, dlaczego ustandaryzowany, przyszłościowy ekosystem montażowy może poprawić wydajność zespołów i zaoszczędzić pieniądze w dłuższej perspektywie. Z katalogu GDS® dowiesz się wszystkiego o IntelliSkin®, Tough-Docks™, wieloportowym ładowaniu i nie tylko!

pixel