Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Accessibility

Dostępność

Dzięki pełnemu zestawowi rozwiązań montażowych dla wózków inwalidzkich i urządzeń, RAM® Mounts oferuje szeroką gamę uchwytów ułatwiających dostęp. Wykorzystując innowacyjną konstrukcję kuli i gniazda RAM®, mocowania te zapewniają bezpieczne dopasowanie urządzeń i są kompatybilne z wieloma podstawami, takimi jak opcje mocowania i szyny. Zapoznaj się z pełną gamą uchwytów RAM® poniżej.

Sugerowane Produkty

WYBIERZ
  • Uchwyty do wózków inwalidzkich
  • Kontroler adaptacyjny Xbox
  • Boczne uchwyty
  • Uchwyty na biurko i stół

Uchwyty podłokietnika

Zamontuj prawie każdy telefon, parując podstawę szyny wózka inwalidzkiego RAM® z systemem szyny podłokietnika na wózku inwalidzkim. Dzięki systemowi RAM® z podwójną kulką i gniazdem można przymocować łatwo regulowane ramię z podwójnym gniazdem i kompatybilny uchwyt na telefon. Popularne uniwersalne uchwyty, takie jak RAM® X-Grip®, pozwalają bezpiecznie zamontować prawie każdy telefon, bez względu na rozmiar urządzenia lub jego etui.

Mocowania szyny fotela

Większość systemów szyn siedziska jest kompatybilna z podstawą szyny wózka inwalidzkiego RAM®, umożliwiając podłączenie różnych kompatybilnych ramion z podwójnym gniazdem RAM® i uchwytów na urządzenia. Wybierz gotowy zestaw lub wybierz spośród szerokiej gamy komponentów, aby stworzyć niestandardowe rozwiązanie montażowe dla telefonu lub tabletu.

Mocowania szyn na nogi

Wykorzystaj podstawy szyn, takie jak RAM® Tough-Claw™ - wraz z przedłużeniami prętów elastycznych - aby stworzyć konfigurowalne rozwiązanie montażowe dla niemal każdego wózka inwalidzkiego. Mocując RAM® Tough-Claw™ do jednej z szyn na nogi wózka inwalidzkiego, można skorzystać z łatwo regulowanych ramion RAM® z podwójnym gniazdem i popularnych uchwytów na tablet, takich jak uniwersalny RAM® X-Grip®.

Program adaptacyjny Strider

Mając na celu uczynienie jazdy na rowerze bardziej dostępną dla dzieci w każdym wieku i z różnicami wzrostu i kończyn, Strider stworzył program Adaptive Strider we współpracy z RAM® Mounts. Ich misja budowania rowerów dla wszystkich dzieci ożywa dzięki tym rowerom dostosowanym do potrzeb każdego dziecka.

pixel