Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

GDS Uni-Conn

Uniwersalny zatrzaskowy system dokujący GDS® Uni-Conn™

GDS® Uni-Conn™ to najnowsza innowacja od RAM® Mounts, wykorzystująca uniwersalny zatrzaskowy system dokowania. Wszystko, czego potrzeba, to dołączany adapter przycisków i etui ochronne IntelliSkin®, aby włączyć tę rewolucyjną stację dokującą - eliminując kłopoty związane z kosztownymi aktualizacjami urządzeń. Rozważając kolejną aktualizację urządzenia, naprawdę istnieje tylko jedna stacja dokująca, która połączy je wszystkie™.

GDS® Uni-Conn™ dla służby zdrowia

Wkrótce będzie można dostosować kolor dowolnej stacji dokującej GDS® Tech™ lub IntelliSkin®, w tym stacji dokującej GDS® Uni-Conn™. Dopasuj estetykę stacji dokującej do czystego, profesjonalnego i sterylnego środowiska dzięki nowej linii produktów w kolorze złamanej bieli.

Włączenie GDS® Uni-Conn™

Aby włączyć GDS® Uni-Conn™ Dock, ten uniwersalny adapter przycisków jest wymagany do pomyślnego zadokowania IntelliSkin® do pomyślnego dokowania. To wszystko! Jeden IntelliSkin i jeden adapter przycisków na urządzenie to wszystko, czego potrzeba, aby włączyć to przyszłościowe rozwiązanie dokowania.

Bezproblemowe aktualizacje urządzeń w przyszłości

Każdy IntelliSkin® jest zaprojektowany z punktem wyrównania na tej samej wysokości, aby połączyć się z jedną uniwersalną stacją dokującą. Gdy nadejdzie czas na modernizację urządzeń we flocie, wystarczy nowy IntelliSkin®.

Niezawodne połączenie, solidna ochrona

System IntelliSkin® i GDS® Tech™ został zaprojektowany tak, aby nie tylko chronić urządzenie, ale także port urządzenia, przekształcając punkt połączenia we wzmocnione styki pogo pin. Koniec z podłączaniem i odłączaniem, brudem, uszkodzeniami lub zanieczyszczeniami przerywającymi połączenie urządzenia.

pixel