Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

XCover6 Pro

XCover6 Pro

Nowy wytrzymały smartfon Samsunga, XCover6 Pro, trafił do sprzedaży i wkrótce będzie dostępny z rozwiązaniami montażowymi od RAM® Mounts. Niezależnie od tego, czy jesteś w podróży, czy w biurze, te rozwiązania są niezbędne, aby utrzymać XCover6 Pro naładowany i gotowy do pracy. Zabezpiecz swojego nowego Samsunga dzięki uchwytom RAM® Mounts!

IntelliSkin® with GDS® Tech™ for XCover6 Pro

Zawiń swój nowy XCover6 Pro w etui ochronne IntelliSkin®, które ochroni Twoje urządzenie przed uszkodzeniem, zapewniając jednocześnie łatwe w obsłudze ładowanie i synchronizację danych. W zestawie z IntelliSkin® znajduje się opcjonalny adapter do paska, który ułatwia korzystanie z urządzenia. Wyposażone w technologię GDS® Technology™ z wojskową ochroną przed upadkiem, etui IntelliSkin® zawiera zintegrowane złącze GDS®, które jest formowane bezpośrednio w skórze, zapobiegając uszkodzeniu portu ładowania urządzenia w wyniku wielokrotnego dokowania.

RAM® 6-Port Charging Docks for XCover6 Pro

Ta 6-portowa stacja dokująca RAM® została zaprojektowana specjalnie do urządzeń Samsung Galaxy XCover6 Pro (bez futerałów). Stacja zmniejsza ilość kabli ładujących potrzebnych do ładowania każdego urządzenia, konsolidując zasilanie za pomocą jednego kabla i zapewniając każdemu urządzeniu Samsung Galaxy XCover6 Pro własną wnękę ładującą, co zmniejsza bałagan. Dzięki 10W mocy wyjściowej dla każdego urządzenia możesz, skutecznie naładować każde urządzenie XCover6 Pro, gdy nie jest używane lub w nocy.

RAM® EZ-Roll'r™ Powered Docks for XCover6 Pro

Ta zasilana stacja dokująca RAM® EZ-Roll'r™ została zaprojektowana specjalnie dla Samsung Galaxy XCover6 Pro z fabrycznym etui ochronnym i posiada dwa zintegrowane piny pogo, które zapewniają możliwość ładowania urządzenia. Utrzymując XCover6 Pro w bezpiecznym stanie, RAM® EZ-Roll'r™ powered dock pozostawia również przyciski oraz kamery urządzenia odsłonięte i możliwe do wykorzystania. W celu montażu należy połączyć stację dokującą z podstawami RAM® z kulą diamentową w rozmiarze B lub C.

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2022
pixel