Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zebra Workstation Connect z technologią GDS® Technology™

Zebra Workstation Connect z technologią GDS® Technology™

Nie jest zaskoczeniem, że w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie dostaw, magazynowania i pracy w terenie, mobilność urządzeń i płynne połączenie to nie tylko wygoda, ale konieczność. mobilność urządzeń i płynne połączenie to nie tylko wygoda, ale konieczność dla firm i ich pracowników. pracowników. Dlatego RAM® Mounts współpracuje z Zebra Technologies od 10 lat. 10 lat, aby nieustannie wprowadzać innowacyjne rozwiązania, które zwiększają produktywność i wydajność pracowników, jednocześnie zapewniając doskonały zwrot z inwestycji. 


Oprogramowanie Workstation Connect firmy Zebra zmienia dowolne komputery mobilne i tablety firmy Zebra w stacje robocze i stanowiska kasowe z systemem Android. stacje robocze i stanowiska kasowe, trzykrotnie zwiększając funkcjonalność urządzenia i inwestycji.

Czym jest Zebra Workstation Connect?

Zebra Workstation Connect to platforma oprogramowania, która umożliwia płynne łączenie urządzeń mobilnych ze stacjami roboczymi. stacjami roboczymi, eliminując koszty i bałagan związany z tradycyjnymi komputerami. Podłączając komputer przenośny lub lub tablet do stacji roboczej, Zebra Workstation Connect umożliwia użytkownikom natychmiastowy dostęp do aplikacji na na większym ekranie, podczas gdy platforma odzwierciedla programy i umożliwia im dostęp do plików z ich urządzenia. urządzenia. 


Zebra Workstation Connect to oprogramowanie, które można uruchomić na następujących urządzeniach Zebra: TC5x oraz TC7x komputery przenośne wraz z tabletem ET5x .


Więcej informacji o aplikacji Zebra Workstation Connect

W jaki sposób RAM® Mounts obsługują Zebra Workstation Connect??

RAM® Mounts wspiera połączeni z Zebra Workstation poprzez produkcję hubów GDS®, stacji dokujących, i stacji dokujących do pojazdów, które zapewniają platformie oprogramowania do pracy w terenie oraz w biurze. Dzięki pakiet zasilanych opcji dokowania dla urządzeń przenośnych i tabletów firmy Zebra. i tabletów firmy Zebra, stacje robocze można dostosować do potrzeb każdego przedsiębiorstwa.


Urządzenia mobilne są używane jako rozszerzenie przepływu pracy. Pliki robocze mogą być tworzone lub przechowywane w terenie, a następnie finalizowane po powrocie do mobilnego biura. Do urządzeń marki Zebra RAM® oferuje stacje dokujące GDS Docks™ z zasilaniem i bez. . GDS® Docks mają zintegrowane bolce pogo, które są wyrównane z bolcami pogo urządzenia owiniętego IntelliSkin, zapewniając ciągłe ładowanie i synchronizację danych.


Funkcja Workstation Connect jest możliwa dzięki urządzeniu Zebra i koncentratorowi obsługującemu GDS® w celu konwersji na wyjście HDMI dla zewnętrznego monitora.  

A Zebra ET5x is placed in a GDS Dock and casting to an external monitor via Zebra Workstation Connect

Idealne rozwiązanie pokładowe dla rozwiązania Workstation Connect

Oczywiście, RAM® Mounts oferuje idealne rozwiązanie dla mobilnych stacji roboczych w pojazdach. Składający się z pełnego monitora z ekranem dotykowym 13,3″, klawiatury, stacji dokującej, podstawy pojazdu i odpowiednich kabli, GDS® Ecosystem™ stanowi idealną podstawę dla natychmiastowej mobilnej stacji roboczej. Podstawa samochodowa RAM® No-Drill™ to nasze najlepsze rozwiązanie, zdolne do pracy w najbardziej wymagających środowiskach bez chwiania się urządzeń lub narażania ich bezpieczeństwa. Zapoznaj się z komponentami, które zostały wykorzystane w prezentowanym rozwiązaniu po lewej stronie:


RAM ® No-Drill Universal Vehicle Base

RAM ® 8” Upper Pole and Double Ball 75x75mm VESA Mount

GDS ® View 13.3" Touch Screen Monitor

GDS ® Keyboard with Track Pad

GDS ® Powered Dock for Zebra TC2x & TC5x

A man is using his Zebra TC5x device in his mobile workstation

Na szczęście uchwyty RAM® są wysoce regulowane i modułowe, dzięki czemu można zamienić monitor na uchwyt na tablet lub zrezygnować z klawiatury, aby dodać uchwyt na drukarkę. Niezależnie od przypadku, uchwyty RAM® można zawsze dostosować do własnych potrzeb. 

pixel