Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

TAB ACTIVE 4 PRO

Tab Active4 Pro

Najnowszy wytrzymały tablet typu all-in-one firmy Samsung jest teraz dostępny ze stacjami dokującymi i stacjami ładującymi dla Galaxy Tab Active4 Pro z mocowaniem RAM® Mounts. Popraw przepływ pracy w magazynie dzięki wymiennym dokom i uchwytom, które pomogą Ci zwiększyć wydajność i zmniejszyć ból głowy. Niezależnie od tego, czy jesteś w magazynie, czy w terenie, pracownicy na całym świecie uznają uchwyty RAM® w połączeniu z Samsung jako standard mobilności.

Doki do pojazdów dla Tab Active4 Pro

Te stacje dokujące RAM® EZ-Roll'r™ zaprojektowane specjalnie dla Samsung Galaxy Tab Active Pro oferują bezproblemowe rozwiązanie do dokowania pojazdów, kompatybilne z obudową OEM i wytrzymałą skórą RAM® Skin™. Te stacje dokujące są dostępne w różnych konfiguracjach, w tym z blokadą na klucz, zasilaniem i synchronizacją danych z obsługą urządzeń peryferyjnych. Każda z tych stacji dokujących ma zintegrowane funkcje ładowania ze stykami pogo, co zapewnia wydajne dokowanie, jednocześnie chroniąc porty tabletu przed zużyciem. Połącz z tysiącami różnych komponentów RAM®, aby uzyskać niestandardowy uchwyt, w zależności od środowiska i typu pojazdu.

IntelliSkin® z technologią GDS® Tech do Tab Active4 Pro

Wzmocnione mobilne stacje robocze spełniają wymagania znormalizowanego dokowania i ładowania. IntelliSkin® i GDS® Technology™ tworzą gotowe rozwiązania dla przedsiębiorstw dla Samsung Galaxy Tab Active4 Pro. Niezależnie od tego, czy jesteś w drodze, czy w magazynie, RAM® oferuje rozwiązania montażowe typu plug and play dla Twojej floty.

Tab Active4 Pro Ergonimiczne akcesoria

RAM projektuje ergonomiczne akcesoria do tabletu Tab Active4 Pro, w tym dopasowany, wytrzymały futerał, RAM® Skin™ oraz pasek na ramię GDS® Hand-Stand™ i podpórkę Kick Stand. Po co grzebać w drogich urządzeniach, skoro możesz chronić swoją inwestycję, zachowując jednocześnie wolne od frustracji środowisko pracy dzięki akcesoriom GDS® Ergo™ do tabletu Tab Active4 Pro.

pixel