Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zebra TC73/TC78

Zebra TC73/TC78

Kolejna generacja komputerów przenośnych jest wspierana przez wiodącego w branży dostawcę wytrzymałych mocowań, firmę RAM® Mounts. Wyposażone we wszystkie najnowsze technologie nowe urządzenia Zebra TC73/TC78 w połączeniu z rozwiązaniami dokującymi RAM® zapewniają niezrównaną wydajność i niezawodność. Dzięki dopasowanej do kształtu urządzenia konstrukcji i wielu konfiguracjom RAM® zamontowane urządzenie TC73 lub TC78 pozwala użytkownikowi końcowemu zachować funkcjonalność stacji roboczej, radia dwukierunkowego, skanowania RFID i słuchawki PBX. Odkryj wszystkie funkcje stacji dokujących RAM® Mounts TC73/TC78, poniżej.

Technologia Pogo Pin

Zintegrowane styki dokujące typu pogo pin pasują do podstawek TC73/TC78, zapewniając przyjazne dla użytkownika ładowanie - bez konieczności stosowania portów. Podłącz złącze beczkowe DC o długości 1,2 m do źródła zasilania w pojeździe i po prostu zadokuj urządzenie w uchwycie, aby uzyskać natychmiastową możliwość ładowania.

Konstrukcja dopasowana do kształtu

Zachowaj niewielką powierzchnię zabudowy dzięki dopasowanej do kształtu pojazdu konstrukcji TC73/TC78 firmy RAM®. Dopasowana konstrukcja oznacza zachowanie możliwie najniższego profilu podczas montażu w pojeździe. Sprężysta górna kieszeń ułatwia korzystanie z urządzenia jedną ręką - wystarczy nacisnąć ją w górę, trzymając urządzenie w ręku, i opuścić dolną część do stacji dokującej.

Otwarta funkcjonalność

Przemyślana konstrukcja wokół TC73/TC78 umożliwia dostęp do przycisków i zintegrowanego uchwytu na rysik. Zapewniono również dodatkową przestrzeń, która umożliwia łatwe dokowanie i odłączanie urządzenia, nawet w grubych rękawicach.

RAM® Compatible™

Modularność mocowań RAM® otwiera cały świat opcji montażowych. Zacznij od założenia adaptera kulowego RAM® w rozmiarze B lub C i określenia miejsca, w którym będziesz montował swój nowy TC73/TC78. Następnie możesz dostosować swoje mocowanie za pomocą różnych długości ramion i podstaw.

Akcesoria

Oprócz zintegrowanego uchwytu na rysik, zapewniono dodatkowe miejsce na akcesoria do urządzenia specyficzne dla Zebry, takie jak akcesorium w postaci paska na rękę Zebry i baterie o zwiększonej pojemności.

pixel