Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Mistrzostwa Wózków Widłowych - Innowacyjne uchwyty RAM Mounts Baltic

Mistrzostwa Wózków Widłowych - Innowacyjne uchwyty RAM Mounts Baltic

Mistrzostwa Wózków Widłowych - Innowacyjne uchwyty RAM Mounts Baltic

Wspaniałe wieści dla fanów technologii i profesjonalistów z branży logistycznej! Mamy przyjemność poinformować, że nasze niezawodne uchwyty RAM Mounts Baltic będą obecne na nadchodzących Mistrzostwach Wózków Widłowych.

W dniu 9 czerwca odbędą się pierwsze w historii Mistrzostwa Wózków Widłowych w Litwie. Wydarzenie to przyciągnie uwagę najlepszych krautuvų vairuotojų (operatorów wózków widłowych) z całego kraju, którzy będą rywalizować o tytuł "Najlepszego krautuvų vairuotoja". 

Wydarzenie ma na celu nie tylko ocenę umiejętności operatorów wózków widłowych, ale także integrację firm i pracowników w społeczności zainteresowanych innowacjami w tej dziedzinie. Mistrzostwa będą częścią większego wydarzenia, Technikos šventės (Święta Techniki), które będzie trwać przez cały weekend. W ramach tych świąt odbędą się pokazy najnowszych technologii załadunkowych oraz atrakcje dla uczestników, takie jak wystawa samochodów, symulatory wyścigów, testowe jazdy i wiele innych.

Mistrzostwa Wózków Widłowych i Święta Techniki odbędą się w dniach 9-11 czerwca w Dolinie Nordyckiej, na ulicy Vikingų 3 w Wilnie. Więcej informacji oraz rejestracja na zawody wózków widłowych są dostępne na stronie ALWARK

Z dumą wspieramy mistrzostwa, które stanowią doskonałą platformę dla operatorów do zaprezentowania swoich umiejętności, a także rywalizacji o miano najlepszego. Uchwyty RAM Mounts rozmieszczone na każdej maszynie na tym wydarzeniu będą wspierać ich przez cały czas trwania imprezy, a nasz sprzedawca Piotr Sawicki będzie na miejscu, aby z wielką przyjemnością zaoferować rozwiązanie wspierające operacje Twojej firmy!

Najnowsze wpisy na blogu
XCover6 Pro
Zebra ET40 & ET45
Najlepsze mocowania do Vanów
pixel